Trenerzy

Naszym celem jest szerzenie wiedzy i świadomości na temat
wykorzystania metody Kinezjologii Edukacyjnej w  uczeniu się i rozwoju dzieci i dorosłych.
Właśnie dlatego powstał Polski Instytut Kinezjologii Edukacyjnej.

Grażyna Wieczorek

Grażyna Wieczorek

Trener Kinezjologii, Pedagog, Life Coach z ponad dwudziestoletnią praktyką w pracy grupowej i indywidualnej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Specjalizuje się w szybkim rozwoju. Potrafi znaleźć rozwiązanie i stymulować rozwój w najtrudniejszych przypadkach. Z jej usług korzystają m.in. lekarze, nauczyciele, pedagodzy, terapeuci.

Opracowała autorską metodę: BIOINŻYNIERIA CIAŁA I UMYSŁU, którą synergicznie łączy z coachingiem.
Autorka programów dotyczących uczenia się i rozwoju osobistego, podręcznika Zabawa w uczenie. Jak w 15 minut dziecko zniechęcone nauką nauczyć czytania i pisania, w którym opisuje swoją autorską metodę pracy z dzieckiem. Współautorka wielu publikacji naukowych.

Justyna Jakimiuk

Justyna Jakimiuk

Lekarz medycyny, diagnostyk, dietetyk, kinezjolog, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Hawanie i Akademii Medycznej we Wrocławiu; studia podyplomowe: WSEZiU w Poznaniu – Dietetyka,  Akademia Medyczna i Ekonomiczna we Wrocławiu – Zarządzanie w Służbie Zdrowia, Ubezpieczenia Zdrowotne.

Koordynatorka, audytorka, promotorka zdrowia (radosny uśmiech, radosna przyszłość, jedz warzywa i owoce, trzymaj formę, wolność oddechu – zapobiegaj astmie), kierownik Sekcji Chorób Zawodowych, epidemiolog w WSSE we Wrocławiu. 

Mariola Frąszczak

Mariola Frąszczak

Fizjoterapeuta

Jestem z zawodu mgr Fizjoterapii. Ukończyłam 5-letnie studia AWF, 5-letnie studia Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej, a obecnie studiuję na Uniwersytecie Opolskim podyplomowwą Logopedię. W pracy zajmuję się różnymi przypadkami i łączę obecnie zawód Fizjoterapeuty  i Logopedy. Wykonuję masaże lecznicze, zabiegi fizykoterpeutyczne i rehabilitację ruchową.

Nowo zdobyte umiejetności z Logopedii wykorzystuje w pracy z dorosłymi i dziećmi z problemami neurologicznymi. W trakcie kariery zawodowej ukończyłam kursy; PNF, Kinesiologii Taiping, Masaż limfatyczny, Kinezjologii Edukacyjnej. Obecnie bardzo wykorzystuję w pracy wiadomości zdobyte na kursie z Kinezjologii Edukacyjnej. Jestem zwolennikiem łączenia w pracy wielu metod, zarówno starych jak i nowych.

Człowiek to istota żyjąca i każdy jest indywidualnością, która wymaga specjalnego podejścia.Jednocześnie z doświadczenia wiem, że jak nie ma jednej metody w  danej jednostce chorobowej dla wszystkich ludzi tak nie ma jednego Terapeuty, który zadowoliłby wszystkich Pacjentów.

Już wkrótce

Już wkrótce

 Wkrótce dowiesz się kim są nowi Eksperci.

Nasz zespół powiększa się o grono cenionych specjalistów.